Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

MISTRZ ORTOGRAFII

Lenka-Mistrz ortografii
 
Przez cały rok szkolny uczniowie klasy III brali udział w konkursie Mistrza Ortografii, mierząc się z trudnościami językowymi. W każdy ostatni wtorek miesiąca pisali test, w którym musieli wykazać się znajomością zasad pisowni, robiąc jak najmniej błędów.
Miło nam poinformować, że 7-krotnie tytuł Mistrza zdobyła Lena Mrówka, która otrzymuje przechodni puchar na stałe. Gratulujemy!
Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do nauki zasad pisowni. To doskonała okazja, aby doskonalić swoje umiejętności językowe i czerpać satysfakcję z poprawnego pisania. Każdy może stać się mistrzem – wystarczy trochę chęci i systematycznej pracy. Powodzenia!