Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

RODZINA TO SKARB, O KTÓRYM KAŻDY MARZY”

6 czerwca 2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły swoich rodziców na uroczystość z okazji ich święta. Wydarzenie to mało szczególny charakter, ponieważ wzmacnia emocjonalnie więzi rodzinne, a przede wszystkim uczy szacunku, miłości i przywiązania do swojej rodziny, integruje ze sobą również wszystkie rodziny.
Przedszkolaki okazały wdzięczność swoim rodzicom za miłość, opiekę i wychowanie. Zadedykowały im program artystyczny, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki. Na koniec programu artystycznego maluchy wręczyły rodzicom przygotowane prezenty wraz z życzeniami. Spotkanie z rodzicami zakończyło się słodkim poczęstunkiem.
Program artystyczny: Jolanta Dziubak
Dekoracje i zdjęcia: Alicja Lis, Agnieszka Stankiewicz