Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Notatka z naboru na wolne stanowiska pracy

Obrazek z napisem -OFERTA PRACY
W dniu 29 maja 2024 r. o godzinie 920 w siedzibie Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie w gabinecie głównej księgowej dokonano otwarcia kopert ze złożonymi ofertami w związku z przeprowadzonym naborem na wolne stanowiska pracy.

 

Nabór przeprowadziła Komisja w składzie:

Przewodniczący Komisji:       Dyrektor Szkoły - Pani Irena Pietrzykowska

Członkowie komisji:              Główna księgowa - Pani Eugenia Jakuszewska-Shlegel

                                               Kierownik administracyjno-gospodarczy - Pani Mariola Streńska

 

W wyniku ogłoszenia o naborze na ww. stanowiska pracy aplikacje złożyło 6 kandydatek i 1 kandydat, z czego 3 osoby nie spełniły wymagań formalnych określonych w ogłoszeniu.

Po dokonaniu analizy dostarczonych ofert pod kątem spełnienia wymagań formalnych do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną zaproszeni kandydaci, którzy spełnili wymogi formalne. Zgodnie z informacją w Ogłoszeniu o naborze (ust.6 pkt 1), o terminie rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.