Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY ORAZ ZDROWO JEM,WIĘCEJ WIEM

Napis
„Zdrowo jem, więcej wiem”
To czternasta edycja projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”, który patronatem honorowym objęła Pierwsza Dama, Agata Kornahauser-Duda. Uczniowie klasy II i III oraz sześciolatki naszej szkoły również do niego przystąpiły.
Właśnie w tym wieku dzieci wyrabiają nawyki żywieniowe. Warto, żeby były one prawidłowe i pozwalały cieszyć się zdrowiem. Głównym celem jest wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych. W ramach zajęć podjęły się wykonania wielu zadań.