Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

MEDALOWE RODZEŃSTWO

Nasi medaliści
4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale, to doskonały bilans ośmiu zawodników Klubu Sportowego Morote z Głowaczewa, startujących na międzynarodowym turnieju karate Bushido Cup 2023!
Na zawody w Bydgoszczy stawiło się 600 karateków z Polski, Ukrainy, i Litwy, którzy rywalizowali w konkurencji kata i kumite. Ponownie nie zawiedli podopieczni trenera Przemysława Spadło, pokazując karate na wysokim poziomie.
Złoty i srebrny medal wywalczyli uczniowie naszej szkoły, Lena Szymanek startująca w kumite dziewcząt u12 -40kg, oraz w kumite dziewcząt u12 -40kg, białe-żółte pasy. Również złoty i srebrny medal zdobył młodszy brat Lenki, Mikołaj Szymanek, który rywalizował w kumite chłopców u10-30kg, oraz w kumite chłopców u10-30kg białe-żółte pasy. To znakomity wynik rodzeństwa ze Starego Borku.
Gratulujemy sukcesów!
(zap.z art.+foto MOROTO+foto D.Pietrzykowski)

Poniższe zdjęcia przedstawiają naszych medalistów.