Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

„DZIEŃ TOLERANCJI”

Obrazek z napisem TOLERANCJA
16 listopada 2023r. zostało zorganizowane spotkanie uczniów klas 1-3 z cyklu "Apel z uśmiechem". Została przeprowadzona pogadanka w związku z Dniem Tolerancji . Prowadzący wyjaśnił słuchaczom, na czym polega tolerancja i w jaki prosty sposób można ją realizować. Wspomniał, jakie ważne wartości niosą ze sobą znane bajki i baśnie, w których zawsze zwycięża dobro. Dzieci mogły zapoznać się z ważnymi słowami i ich znaczeniem, które zostały wyeksponowane na tablicy w formie gazetki. Pani dyrektor szkoły Irena Pietrzykowska zachęciła wszystkich, aby Dzień Tolerancji gościł w naszej szkole w każdym dniu nauki i aby dzieci czuły się bezpieczne oraz szczęśliwe przez cały rok szkolny. Tak niewiele trzeba, żeby dać radość innemu człowiekowi.

Poniższe zdjęcia przedstawiają apel z okazji Dnia Tolerancji.