Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//aktualnosci/wydarzenia2023/Berlin zdobyty 

"BERLIN ZDOBYTY"!!!

Uczennice, które zdobyły mistrzowskie tytuły
Dwa tygodnie temu w Berlinie odbył się 18 Międzynarodowy turniej karate Banzai Cup Berlin.
Uczennice naszej szkoły Klaudia GRZĄKOWSKA i Waleria YAKUBOWSKA , trenujące w Klubie Sportowym MOROTE, wygrały zawody w Berlinie w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Dziewczęta do tej pory zdobyły mistrzowskie tytuły na licznych turniejach krajowych i zagranicznych.
Trenerem dziewcząt jest pan Przemysław Spadło.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Poniższe zdjęcia przedstawiają uczennice, które zdobyły mistrzowskie tytuły.

{gallery}/aktualnosci/wydarzenia2023/Berlin zdobyty {/gallery}