Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

DZIEŃ RODZINY

Przedszkolaki w Dniu Rodziny
Dzień Rodziny jest okazją do wzmacniania więzi rodzinnych, integracji społeczności lokalnej oraz promowania wartości rodzinnych. Jest to również czas, kiedy rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić chwile w atmosferze zabawy i radości.
28.05.2024r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Zaproszeni goście obejrzeli piękny występ artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy „Misie”. Dorośli również przygotowali dla dzieci niespodziankę w postaci wesołego przedstawienia „Wczasy rodzinne”. Spotkanie zakończyło się piknikiem w rodzinnym klimacie.
Program artystyczny: Joanna Kowalczyk, Marta Szymańska
Dekoracje: Alicja Lis