Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Laboratoria Przyszłości - zajęcia koła komputerowego

Uczniowie z Mbotami
Przed nami kolejny rok zajęć robotyki w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Na początek przypomnieliśmy sobie budowę i zasady programowania robotów edukacyjnych klasy Mbot.
Następnie, uczniowie wymazali pamięć robotów z zajęć ubiegłorocznych oraz wgrali nowe oprogramowanie dostosowane do naszych bieżących spotkań. Na zakończenie testowaliśmy poprawność działania robotów, poprzez wydawanie im komend poruszania się w trybie bezpośrednim (Live). To wszystko wymagało od uczniów sporej cierpliwości i wiedzy z roku uprzedniego, za co należą się im brawa.
Zapraszamy chętnych do udziału w naszych zajęciach

Poniższe zdjęcia przedstawiają uczniów podczas zajęć.