Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Grupowe zdjęcie z obchodów
20 września już po raz dziesiąty odbył się Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To ważne święto zostało uchwalone przez Sejm RP w celu popularyzacji edukacji przedszkolnej oraz wzrostu jej znaczenia w społeczeństwie. W naszej szkole dzieci z oddziałów przedszkolnych miały podwójną uroczystość. Każdej z grup, nadane zostało imię - młodszej "KRASNALE", starszej "MISIE”. Pani dyrektor Irena Pietrzykowska wręczyła dzieciom ordery i dyplomy.
Po zaśpiewaniu hymnu, tzn. specjalnej piosenki pt. „Dzień Przedszkolaka”, rozpoczęły się atrakcje umilone poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Energiczne tańce w rytmie ulubionych przebojów, spontaniczna zabawa dzieci z obu grup oraz drobne upominki sprawiły dzieciom dużo radości.

Poniższe zdjęcia przedstawiają obchody "DNIA PRZEDSZKOLAKA" w grupach przedszkolnych.

Grupa Misie-autor zdjęć A. Lis

 

Grupa Krasnale- autor zdjęć A. Wiciaż