Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

„GDY DZIEWCZĘTA PIŁKĘ KOPIĄ…”

MEDAL-PIŁKA NOŻNA

Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłkę nożną chłopców i dziewcząt za nami. W tym roku rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Wszystkie zespoły udowodniły, że grać w piłkę nożną na wysokim poziomie potrafią reprezentacje wszystkich szkół powiatu kołobrzeskiego. O lokatach decydowały punkty bezpośrednich spotkań oraz stosunek zdobytych i straconych bramek. Najlepiej w tej konfrontacji wypadły nasze „młodsze” dziewczęta ,które tylko minimalną różnicą zdobytych bramek w całym turnieju, pokonane zostały przez koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Kołobrzegu. Tym samym zajęliśmy drugie miejsce .Nasze „SREBERKA’ kolejny raz udowodniły swoją bardzo wysoką formę we wszystkich dotychczas rozegranych zawodach gier zespołowych. OPIEKUNOWIE: Dariusz Pietrzykowski Radosław Rasztubowicz