Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Biuletyn Informacji Publicznej w Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji

Dobra szkoła
Darmowe podręczniki
Darmowe podręczniki dla uczniów
Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

ZAPYTANIE OFERTOWE NA:

 

           

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ: BUDOWA PLACU ZABAW DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MIESZKA I W DRZONOWIE”, NA POTRZEBY REALIZACJI PROJEKTU „ZDROWE DZIECI W ZDROWYCH GMINACH/GESUNDE KINDER IN GESUNDENKOMMUNEN”

WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO (EFRR) W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU ZDROWE DZIECI W ZDROWYCH GMINACH/GESUNDE KINDER IN GESUNDENKOMMUNEN – PROGRAM WSPÓŁPRACY INTERREG V A MEKLEMBURGIA-POMORZE PRZEDNIE /BRANDENBURGIA/ POLSKA