Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „NIEZAPOMINAJKI SĄ TO KWIATKI Z BAJKI”

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

 

 

KATEGORIA - KLASA I

I MIEJSCE

HANNA NOWAK, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu

 

II MIEJSCE

HANNA DUBISZ, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Pawła II, Kołobrzeg

 

III MIEJSCE

WOJCIECH KACZKOWSKI, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego, Kołobrzeg

 

WYRÓŻNIENIA:

ZOFIA ZAHORSKA, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Pawła II, Kołobrzeg

IGA DYBZA, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego, Kołobrzeg

NIKOLA BAJ, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Rymań

 

KATEGORIA - KLASA II

I MIEJSCE

KAROLINA LEWANDOWSKA, Szkoła Podstawowa nr 6 im J. Korczaka, Kołobrzeg

 

II MIEJSCE

MARIA URBAŃCZYK, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego, Gościno

 

III MIEJSCE

AMELIA POPIÓŁ, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego, Kołobrzeg

 

 

 

WYRÓŻNIENIA:

ZOFIA IWANOWSKA, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego, Kołobrzeg

LENA HOFFMANN, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Pawła II, Kołobrzeg

ZUZANNA WROŃSKA, Szkoła Podstawowa im. Mieszka I, Drzonowo

 

KATEGORIA - KLASA III

 

I MIEJSCE

VANESA ŁAPCZUK, Szkoła Podstawowa im. Mieszka I, Drzonowo

 

II MIEJSCE

WERONIKA ELZNER, Szkoła Podstawowa im. Mieszka I, Drzonowo

 

III MIEJSCE

PIOTR ŚNIOSZEK, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego, Kołobrzeg

 

 

WYRÓŻNIENIA:

MIŁOSZ GROCHOCKI, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Rymań

MATEUSZ KONOPKA, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Pawła II, Kołobrzeg

AMELIA ROJEK, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego, Gościno